KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124111

nr 1512 4111

B V Rehnberg. Signerad, daterad 2019, "utsikt över Huvudskär". Olja på duk, 55x99, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 december 2022
kl 20:47:40