KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967413

nr 1396 7413

Axel Peter

(1863-1942), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stockholmsvy. Olja på pannå, 50x92, yttermått inklusive ram: 62x102 cm

Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:39:07

Axel Peter

Läs mer om Axel Peter