KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413103

nr 1441 3103

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, daterad 1973, porträtt. Olja på duk, 64x31, yttermått inklusive ram: 66x33 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:07:41

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl