KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103071

nr 1510 3071

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, daterad 1963, väderkvarn. Olja på duk, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:44:13

5/12 17:52:33 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl