KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9715039
nr 971 5039
Arvid Nilsson, Paris, signerad, 1925, 49x70
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 juli 2015
kl 20:01:16
21/7 19:56:21