KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174311
nr 1517 4311
Arthur Gelin, Signerad. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:41:14
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr