KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969352
nr 1296 9352
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Komposition. Ej signerad. Olja på duk, 19x26 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:05:34
8/12 14:03:44
100 kr
8/12 17:35:38