KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14176225
nr 1417 6225
Arne Anderson. Signerad, älg. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 61x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:42:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr