KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351029
nr 1435 1029
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, daterad Menton 1970. Olja på duk, 45x45 cm, yttermått inklusive ram: 63x62 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:56:40
5.200 kr
5.400 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
6.000 kr
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer