KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13545038
nr 1354 5038
Antonio Dagostini, Landskap med solrosor. Signerad, daterad 2002. Motivet: 23x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:20:54
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)