KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13545038

nr 1354 5038

Antonio Dagostini, Landskap med solrosor. Signerad, daterad 2002. Motivet: 23x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:20:54