KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086231

nr 1508 6231

Anders Nilsson, Signerad, "Gård i Löddeköping". Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Utrop:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:14:29