KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16305295
nr 1630 5295
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad, daterad -18, Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 73x95 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:43:13
100 kr
Anders Altzar
nr 1630 5295
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 1 juli 2024 |