KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823001
nr 1482 3001
Alberto Varga, USA. Signerad, daterad 2020, oramad. Olja på duk, 100x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:09:50
500 kr
700 kr