KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456256
nr 1445 6256
Alain Lopez. Signerad, daterad 1969, Olja på duk, 59x91cm, yttermått inklusive ram: 63x95cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:41:02
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr