KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054024

nr 1505 4024

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Dansande par "Vekerum". Signerad. Olja på duk, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 25x30 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 november 2022
kl 18:36:19

28/11 11:04:50 1      700 kr
28/11 18:31:19 2      Vinnande bud

Åke Wickström

Läs mer om Ã…ke Wickström