KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894198
nr 1289 4198
Åke Schmägers
(1905-1970), Sverige
Oljemålning, Signerad Tunis 1931. Olja på pannå, 45x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:14:40
16/11 15:14:58
Åke Schmägers
Läs mer om Ã…ke Schmägers