KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538387

nr 1553 8387

Agnes Lindström, fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 69x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:07:48

29/7 15:06:09 1      100 kr
31/7 18:19:05 2      Vinnande bud