KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767416

nr 1376 7416

A Neumann, Signerad, Syrén. Olja på duk, 58x79 cm, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:45:07