KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4375069

nr 437 5069

'Kinesisk ryttare', tillskriven Ewald Dahlskog (1894-1950) Sverige 1930-tal, olja på duk, 73x60 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 november 2006

6/11 10:45:35 1      Vinnande bud