MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Musical box 9939551

nr 993 9551

MUSICAL BOX

på ben, 1880s, length: 93 cm, width: 51 cm, height: 77 cm, wear, damages.

på ben, 1880-tal, längd: 93 cm, djup: 51 cm, höjd: 77 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 700

Monday November 9 2015
at 18:46:22