ART / Misc. paintings / Mosaic 13005034

nr 1300 5034

MOSAIC

unidentified artist. Tree, 1950s. Monogramsignerad MN, 90x20 cm,

Oidentifierad konstnär. Träd, 1950-tal. Monogramsignerad MN, 90x20 cm

400

SEK 2400

Monday January 13 2020
at 19:23:37