KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15809424
nr 1580 9424
Blandteknik
Wolfgang KE Lehmann, kvinna. Signerad, daterad 1989. Blandteknik. Bladets mått: 62x40 cm, yttermått inklusive ram: 69x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:40:19
18/11 18:50:37