KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808068

nr 1480 8068

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Brevik 2003. Blandteknik, bildmått: 71x49 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:40:31