KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15175312
nr 1517 5312
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, landskap, 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 59x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:23:25
150 kr