KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15922087

nr 1592 2087

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Porträtt av Mona Seilitz. Signerad Jan Eric, daterad -99. Blandteknik, bildmått: 12x7,5, yttermått inklusive ram: 30x25 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:32:26

  • 22 jan

Specialauktion Mona Seilitz

Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz