KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9703425

nr 970 3425

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Blandteknik, Ulf Wahlberg (f. 1938), Akvarellbemålad etsning, sign -81, motivet: 19x26

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 juli 2015
kl 18:12:52

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg