KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16773538
nr 1677 3538
Tore Hamsun
(1912-1995), Norge
Modell. Signerad, blandteknik, daterad 64. Bladets mått: 25x17,5, yttermått inklusive ram: 51x39 cm
Tore Hamsun, norsk bildkonstnär född 1912, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:14:43
100 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr