KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15039458
nr 1503 9458
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
"Hed med tecken". Signerad. -86. Blandteknik, bildmått: 70x92 cm, yttermått inklusive ram: 73x95 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:43:40
19/11 22:33:14
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér