KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16044350
nr 1604 4350
Blandteknik
Stig Rönnerholm, komposition. Signerad, daterad 1953, pannå: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 25x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:51:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr