KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11446044
nr 1144 6044
Blandteknik
Sten Nordgren, vinterlandskap, 51x36
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:09:52
300 kr