KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11543610
nr 1154 3610
Blandteknik
Robert Hilmersson, tre kvinnor, olja på fotografi, 100x100
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:09:39
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)