KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327176
nr 1332 7176
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Monogramsignerad PMP, Hästgård. Motivet: 25x33 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:13:09
2.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson