![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816401
*
nr 1581 6401
Blandteknik
2 st, på siden/papper, Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x21-52x37 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2023
kl 18:29:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/11 19:48:34
1
150 kr
27/11 18:21:47
2
Vinnande bud
27/11 18:23:30
3
250 kr
27/11 18:23:30
2
300 kr (Budbetjänt)
27/11 18:24:02
3
350 kr
27/11 18:24:02
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad kina kinesisk kinesiskt papper siden vattenfärg
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:25
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:30
-
6431 Blandteknik
Bror Hillgren (1881-1955), Sverige. Par. Signerad...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:15
-
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:16
-
6393 Blandteknik
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sverige. Dansar..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:14
-
6405 Blandteknik
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:12
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 1581 6401
Blandteknik
2 st, på siden/papper, Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x21-52x37 cm. Ej signerad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/11 19:48:34 | 1 | 150 kr |
27/11 18:21:47 | 2 | Vinnande bud |
27/11 18:23:30 | 3 | 250 kr |
27/11 18:23:30 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
27/11 18:24:02 | 3 | 350 kr |
27/11 18:24:02 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad kina kinesisk kinesiskt papper siden vattenfärg
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:25 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:30 -
6431 Blandteknik
Bror Hillgren (1881-1955), Sverige. Par. Signerad...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:15
-
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:16 -
6393 Blandteknik
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sverige. Dansar..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:14 -
6405 Blandteknik
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:12