KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16589374
nr 1658 9374
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerad. Bladets mått: 65x48 cm, oramad
Kondition: oramat
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 12 april 2025
kl 08:25:25