KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746065

nr 1374 6065

Nikolai Lehto

(1905-1994)

Blandteknik, Nikolai Lehto (1905-1994), Signerad, daterad -48. Motivet: 32x24 cm

Nikolai Lehto, född 1905, död 1994, målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:30:29

25/1 20:24:44 1      Vinnande bud

Nikolai Lehto

Läs mer om Nikolai Lehto