KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11611136
*
nr 1161 1136
Blandteknik
Mikael Samuelsson Lewenhagen, MIK, motivet: 92x59
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 20:54:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 20:41:58
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mik vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
*
Blandteknik
nr 1161 1136
Blandteknik
Mikael Samuelsson Lewenhagen, MIK, motivet: 92x59
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/2 20:41:58 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mik vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33



