KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14929280
nr 1492 9280
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1976,78x114 cm, yttermått inklusive ram: 88x124 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:40:12
26/9 15:03:02