KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15549195
nr 1554 9195
Blandteknik
Mark Zimmermann, "Watching the Parade". Signerad, blandteknik, daterad 1990. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 99x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:02:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)