ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14608405
nr 1460 8405
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Hotel Varberg. Signerad och dated 1975. Sheet: 25x34, outer dimensions including frame: 32x32cm, blad med smärre fläckar,
MIXED MEDIA, Madeleine Pyk (f. 1934), Hotel Varberg. Signerad och daterad 1975. Bladets mått: 25x34, yttermått inklusive ram: 32x32cm, blad med smärre fläckar
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1500
SEK 1000
Monday April 11 2022
at 19:14:42
5/4 23:13:11