KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10342123
nr 1034 2123
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), Havet, signerad, motivet: 18x23
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:37:01
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
- Klassiska