KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15837243
nr 1583 7243
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Komposition, monogramsignerad, daterad -68. Blandteknik, bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram. 31x36 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:26:08
4/12 19:19:22
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe