KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14176506
nr 1417 6506
Leif Nilsson
(1938-2002), Sverige
Signerad, daterad 1967. Blandteknik, 96x68 cm, yttermått inklusive ram: 107x79 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:46:12
350 kr
500 kr
600 kr
Leif Nilsson
Läs mer om Leif Nilsson