KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9524050

nr 952 4050

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Blandteknik, Lars Lerin (f. 1954), 'Bosjön', signerad 'Lars Lerin 2008', akvarellbemålat karborundumtryck (upplaga 4 ex), 24x17 cm (32x36 cm)

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:33:16

26/3 20:55:18 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin