KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16773075

nr 1677 3075

Blandteknik

Lars Erik Rosenberg (1933-2004), "Memorial över Karl XII", monogramsignerad, daterad -72. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 62x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:50:26