KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16305268
nr 1630 5268
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Signerad med dedikation. Blandteknik, bildmått: 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:32:52
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning