KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14619438
nr 1461 9438
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Signerad, daterad 80. Blandteknik, bildmått: 12x19, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:30:20
16/4 12:58:31
100 kr
16/4 21:17:45
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist