KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17526505

nr 1752 6505

Blandteknik

Kine Eriksson, "Kackel i hönsgården". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 33x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:16:19

31/12 01:36:45 1      100 kr
6/1 04:30:15 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor