KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17323023
nr 1732 3023
Ivar Kamke
(1882-1936), Sverige
"Spegling". Akvarell och tusch. Signerad. Blandteknik, bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 51x36 cm. Ivar Kamke bodde på Storängsvägen 18 i Storängen
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:25:00
12/10 21:23:32
500 kr
20/10 19:33:52
20 okt
Storängenkonstnärer
Läs mer om Storängenkonstnärer
Ivar Kamke
Läs mer om Ivar Kamke