KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9377014

nr 937 7014

Blandteknik

Henry Reuterdahl, 'Drottninghuset', signerad, motivet: 19 x 29

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:52:10

  • Tema
  • 26 jan

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv