KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819226
nr 1481 9226
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 23x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:36:53
6/8 22:48:10
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu